Ohuolukordade ja napilt pääsemiste süsteem

Ohuolukordadest ja napilt pääsemistest teavitamine aitab meil ennetada raskema iseloomuga õnnetusi. Õnnetuste tekke jäämäemudel (vt joonis 1) aitab meil mõista, et ebakvaliteetsed juhtimisotsused või otsustamatus viivad üldjuhul enne raske õnnetuse juhtumist suure hulga ohuolukordade ja napilt pääsemisteni. 

Toome ühe lihtsa matemaatilise arvutuse. Ettevõttes töötab 100 töötajat. Ettevõtte peasissepääsu ukse ette on keegi lahti harutanud pikendusjuhtme ja see „ajutine“ lahendus on seal olnud juba viimased viis aastat. Arvestusega, et iga inimene käib keskelt läbi neli korda tööpäeva jooksul sellest uksest sisse-välja, on selle „ajutise“ lahenduse tulemusena toimunud (arvestusega 250 tööpäeva aastas) 100x5x4x250=500000 ohuolukorda. Kes teab, kui palju „napikaid“ ja vigastusi selle aja jooksul toimus?

Koolitame ja aitame luua teie ettevõttel ohuolukordade teavitamise ja tegelemise süsteemi. Toome välja parimaid praktikaid ja aitame luua teie ettevõtte jaoks sobiliku süsteemi ja aitame selle juurutada. Koolitame neid, kes igapäevaselt ohuolukordadega kokku puutuvad, neid, kes probleeme lahendavad kui ka neid, kes vajadusel IT süsteemi selle protsessi jaoks kokku panevad. Ehk kaasame kõiki, keda sellesse protsessi vaja kaasata.

Lisainfo:

  • Koolitusi viime läbi meie ruumides Tallinnas ja Tartus või teie ettevõtte territooriumil (üle Eesti).
  • Koolitus on võimalik läbi viia eesti või inglise keeles.

Joonis 1. Jäämäemudel

Registreerimine ja lisainfo

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Valige teema(d), mis teid huvitavad
Shopping Cart
Scroll to Top