Dokumendid

Korras hoitud dokumentatsioon on iga ettevõtte jaoks oluline. Erinevat liiki dokumente võib vaja minna näiteks juhendamiseks, kontrollimiseks või tõendamiseks. Aitame teid selles: 

  • koostame selge struktuuriga juhendeid teadmiste edasi andmiseks;
  • pakume kontrolli- ja inspekteerimise vorme ning blankette, mis säästavad teie aega ja annavad ette teemad, millele tähelepanu pöörata; 
  • loome oma töö tulemusena tõendusdokumente (nt korrektselt koostatud tööõnnetuse uurimistoimik), mis aitavad teid olukorras, kus on vaja näidata ja tõendada, et te olete tööohutusasju korrektselt ajanud. 

Lihtsustamaks teie elu, oleme osa dokumentatsioonist teinud teile kättesaadavaks e-poes. Kõike, mida seal veel ei ole, aitame juurde luua. Kirjutage meile, teeme ära!

„Oma töös olen tutvunud klientide olemasolevate ohutusjuhenditega. Üldjuhul on need pikad (tavaliselt mitme leheküljelised), raskesti arusaadavad ja korduva sisuga. Näitasin võrdluseks meie poolt koostatud struktureeritud, lühikesi ja sisukaid juhendeid. Pakkusin välja, et teeme ka neile selliselt ohutusjuhendid. Kliendid on olnud igati nõus, et see on palju parem viis! 

Meenub üks ettevõte, kes soovis  ühe-kahe leheküljelisi ohutusjuhendeid, mida oleks töötajatel lihtne igal ajal tahvelarvutist lugeda (sest nad viibivad palju väliskeskkonnas, erinevatel objektidel ja masinates). Meie poolt välja töötatud struktuur oli nende jaoks parim lahendus.“

Teie tööohutuse spetsialist

Kati Karu

Võta meiega ühendust!
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Valige teema(d), mis teid huvitavad
Shopping Cart
Scroll to Top