Riskianalüüs

Töökeskkonna riskianalüüs koos tegevuskavaga aitab ettevõttel mõista töötajatele mõjuvaid ohutegureid ja nende ohtlikkust ning luua meetmed, kuidas neid ohjata. 

Riskide hindamise, analüüsimise ning tegevuskava koostamise tulemusena:

  • aitame ennetada õnnetusi ja kutsehaigestumisi;
  • kaasame ettevõtte töötajad sellesse protsessi;
  • tõstame ohu- ja riskiteadlikust;
  • väldime potentsiaalseid tööõnnetuste ja haigestumiste kulusid;
  • jõuame peale tööd tervena koju.

Kui teil on palgal vähemalt üks töötaja, olete kohustatud koostama töökeskkonna riskianalüüsi. Kui soovite riskianalüüsi ise koostada, siis oleme teie jaoks koostanud mõned näidised, mida saata osta e-poest.

Soovite lugeda täpsemalt riskianalüüsi kohta? Seaduses tulenevad nõuded ja kohustused tööandjale on kirjas siin lingil.

Töökeskkonna riskianalüüs on üks olulisemaid, kui mitte kõige olulisem dokument ettevõttel. Kui see on koostatud sisukalt ja vormilt lihtsalt, on sellest igapäevaselt kasu. Ülikooli lõpetamisel ja tööle asumisel koostasin kahjuks kohmakaid ja lohisevaid riskianalüüse, mõnikord 50+ lehekülge pikad. Ei usu, et neid keegi peale minu töövahendina kasutas. 

Tänaseks oleme välja töötanud riskianalüüsi vormi, mille sisse on integreeritud ka tegevuskava. See on mugav, lühike, ülevaatlik ja mis kõige tähtsam, kasutatav igapäeva tööriistana. See võtab vähe ruumi välja printides, on ülevaatlik ja digitaalselt kasutades on võimalik filtreerida Sinule sobivalt sealt miskit välja. Näiteks kõige suuremad riskikohad või siis tegevuskava vastutaja järgi. Meie eesmärk on teha asju lihtsalt, kiirelt ja targalt!“

Siim Ansberg

Teie tööohutuspartner

Soovite meie abi riskianalüüsi koostamisel? Kirjutage meile!

Võta meiega ühendust!
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Valige teema(d), mis teid huvitavad
Shopping Cart
Scroll to Top